W temacie 3D

Jesteśmy zespołem, który perfekcyjnie opanował technologię tworzenia i druku wyjątkowych obrazów 3d oglądanych bez specjalnych okularów.

Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy niebanalne urządzenie pozwalające nam na precyzyjne fotografowanie bezpośrednio w 3d. Dodatkowo potrafimy profesjonalnie przerobić każde zdjęcie lub grafikę na 3d. Technologia, którą się posługujemy nazywa się drukiem lentikularnym, który umożliwia druk trójwymiarowy na płaskiej powierzchni. Nasze kilkuletnie badania pozwoliły na wyselekcjonowanie i opracowanie unikatowych materiałów ( soczewek lentikularnych ) oraz druk w najwyższych rozdzielczościach, co spowodowało nową, najlepszą jakość obrazów 3d i ekstremalną ich głębię. Badania rynku przeprowadzone przez Market Watch wskazują że obrazy trójwymiarowe znacznie silniej przyciągają uwagę odbiorców niż obrazy tradycyjne – aż 88 proc. oglądających preferuje obrazy 3d. Wyjątkowość techniki druku lentikularnego nie kończy się tylko na efekcie 3d. Możemy wydrukować różnego typu animacje – np. zamiana 2 lub 3 obrazów, krótki film, efekt zoom lub morfing. Efekt ten jest widoczny, kiedy oglądający patrzy na obraz z różnej perspektywy, lub przechodzi koło niego. Ta forma wydruków pokazuje więcej treści niż tradycyjny wydruk i powoduje większe zainteresowanie.
Dysponujemy nowoczesną pracownią, przez co sprawnie realizujemy każde zlecenia. Możemy wykonać pojedyncze jak i duże nakłady wydruków w formatach od 6×9 centymetra do 2×3 metra. Nasza oferta skierowana jest dla każdego, kto chce podkreślić wyjątkowość swojego projektu niezależnie od celu zastosowań. Może to być nietuzinkowa dekoracja każdego wnętrza, innowacyjna kampania reklamowa, doskonały prezent biznesowy, niesamowita witryna sklepowa, portret 3d ( osoba na portrecie wygląda jak na żywo )…
Nasze prace mogą być idealnym narzędziem marketingowym, który podkreśli wyjątkowość i pomoże w wypromowaniu każdego reklamowanego produktu lub marki. wrażenie ruchu lub zmiany koloru. Podobnie jak w przypadku flipa ruch widoczny jest w przy poruszaniu wydrukiem lub przechodzeniu obok niego.

Kontakt:

Fotonika
88-400 Żnin
700-Lecia 26
Piotr Szafraniak
kom. 600 887 212
piotrszafraniak@expo3d.eu

Copyright Fotonika 2013 - 2014
MENU